Ekipa Spartaka šampion Srbije. U veoma uzbudljivoj utakmici dokazali smo da nismo slučajno ušli u finale. Junaci ove utakmice su pre svega LECKOVIĆ BORIS sa 3 pogotka, zatim JANKOVIĆ BOGDAN, koji je opet jedinii pogodio penal, VIDAKOVIC ZVEZDAN, ali i svi ostali: NIKOLIĆ NEMANJA, FEHERVARI AKOŠ, PROKIĆ MARKO, GUZINA MIODRAG, BOŠNJAK LUKA, BURSAĆ NIKOLA, BRESTOVAC UROŠ, BOJAN ZIDJAREVIĆ, SABADOŠ ROBERT, DULIĆ UGLJEŠA, PETER ALEN, GERGELJ DANIJEL, DAKIĆ SRDJAN, VEREŠ VEDRAN, NEŠKOVIĆ ŽELJKO, BER ALEN, PLAVŠIĆ DOMINIK, BARAŠIĆ TOMISLAV I CVIK ANDREJ i svakako REŠAD ŠEMSEDINOVIC čovek koji je od onih imena sastavio ekipu, trenirao je, složio najbolju kombinaciju, davao savete i vodio ih i doveo do titule. Poveli smo 1:0, Vojvodina izjednačila i povela sa 2:1. Spartak izjednačio i poveo sa 3:2. Pet minuta pre kraja imamo vodjstvo i igrača više. Kao da su se uplašili pobede, slabo odigrali power play i posle toga primili gol 3 minuta pre kraja. U produžecima šanse na obe strane golmani dobro branili. Posle serije od 3 penala ostalo 3:3(promašili Sabadoš, Prokić i Lecković) zatim Bogdan Janković postiže gol (sličan onom iz polufinala) i donosi nam TITULU*.

Prvi red: Brestovac, Janković, Fehervari, Sabadoš, Zidjarević, Lecković, Bursać, Plavšić, Dakić, Cvik, Bošnjak, Dulić, Gergelj, Peter
drugi red: Nikolić, Barašić, Guzina, Prokić, Vereš, Vidaković i Nešković.
(u pozadini u tamnoj jakni) pomoćni trener Jaramazović
Nedostaju trener Šemsedinović i Ber

*) Hokej savez Srbije nije priznao HK Spartak za prvaka drzave vec ga je (za "zelenim stolom") proglasio pobednikom Kup-a Srbije